Certificates and patents

Патенти та сертифікати

 

Наша компанія відповідально ставиться до якості та безпеки всієї продукції, що випускається на підприємстві. Впроваджена система по безпечності харчових продуктів, на кожному етапі відділ якості проводить контроль виробничого процесу та умов зберігання продукції.

 
39984 – Патент на ярлик тримач
39983 – Патент на ярлик тримач
39985 – Патент на фільр-пакетик
ДСТУ ISO 22000
ДСТУ ISO 22000
 

В 2021 році наша компанія ТОВ «ПАЛМІРА ТРЕЙД» переходить на новий, світовий рівень в напрямку якості та харчової безпечності. Згуртована молода чайна команда з натхненням впровадила та підтримує на високому рівні систему безпечності харчових продуктів , виконуючи жорсткі вимоги нового стандарту та забезпечуючи випуск якісної продукції.

В липні 2021 року успішно проходить незалежний професійний аудит та з гордістю отримує міжнародний сертифікат ISO 22000:2018

 

НОВА ЗАПАТЕНТОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ

1

Чай в саше Palmira - це зручний формат пакування для заварювання чаю вдома, на роботі та в дорозі.

3

Використання сашету Palmira забезпечує чистоту під час заварювання чаю, сашет після виймання з чашки не утворює крапель та бризок.

4

Саше зроблено з екологічного, натурального матеріалу, який без шкоди для здоров’я можна заливати окропом.

2

Безконтактна взаємодія з порційним саше For tea cup значно полегшує процес приготування. Саме індивідуальне, герметичне пакування є гарантом свіжості та чистоти продукту.

5

Завдяки об'ємному сашету відбірне чайне листя може повністю розкритися і перетворити напій на справжню насолоду.