Cooperation

HoReCa (ресторани, кафе, кав'ярні, пекарні, бари, готелі)

Для власників сегменту HoReCa ми раді запропонувати найвигідніші умови співпраці. Висока якість продукції, швидка доставка прямо на адресу закладу, надання поличок, рекламних матеріалів, посуду та інших аксесуарів, індивідуальні умови ціноутворення, постійні знижки для великого обсягу замовлення. Переваги роботи з нами:

— зручність та гігієнічність використання чайних пакетиків для чашки та заварника у вашому закладі (особлива форма кріплення ярлика на паперовий стакан, чашку або заварник);

— великий асортимент смаків, який постійно поповнюється та вдосконалюється;

— надання безкоштовно полиці для викладання сашетів чаю (зручність для касира, офіціанта, клієнта);

— надання посуду (заварники, чашки) в необхідному об’ємі на індивідуальних умовах;

— можливість замовити топові смаки у форматі T-cup Box (коробочка з пакетиками чаю для чашки) для продажу клієнтам та додаткового прибутку вашому закладу;

— можливість замовити цукор у стіках для подачі клієнтам.

АЗС, офіси, коворкінг, зустрічі open spaсe

Наша компанія пропонує чайну продукцію для автозаправних станцій, офісів, для організації чаювання під формат коворкінг та open spaсe (виставки, зустрічі, розважальні, спортивні заходи та інше). Що може бути кращім, ніж пригостити своїх співробітників, бізнес партнерів, гостей та клієнтів особливим, смачним чаєм?! Колекція TM «PALMIRA» для чашки – це те, що Вам потрібно. Порцiя високоякiсного листового чаю в саше з екологiчного, натурального матерiалу з максимально зручним та фiксованим вертикальним крiпленням до ручки чашки або стакану. Ми зібрали для Вас найкращі смаки чаю з ycix куточкiв свiту і дбайливо запакували їх у зручні бокси. Кожен бокс має перфорацію, за допомогою якої легким рухом руки перетворюється у «полицю» для зберігання саше - це дуже зручно та займає мінімум місця. Ідеальний варіант для створення чайного куточку, як в офісі, так і на будь-якому заході. Також, ми можемо запропонувати різні варіанти дерев’яних полиць з особливим, сучасним дизайном, які ідеально впишуться в Ваш інтер'єр. Ваші гості та клієнти обов'язково оцінять турботу про них.

Блогери, медіа, PR, реклама

Ми з великим натхненням ведемо наші профілі у соціальних мережах Instagram та Facebook. І хочемо долучити до розвитку чайної культури усіх однодумців. Ми запрошуємо до співпраці медійних осіб, блогерів та інфлюенсерів. Пропонуємо взаємовигідні умови роботи: бартер, рекламу у нашому профілі, систему знижок та бонусів. Ми завжди з великим задоволенням проводимо конкурси, гіви у нашому профілі Instagram, відмічаємо у сторіс усіх чаєманів. Наша мета – розвинути культуру чаювання у свiтi, надати кожному можливість відчути себе чайним гурманом і насолоджуватися різноманітністю смаків цього прекрасного, корисного напою.

Дистриб’ютори, оптові покупці

Для дистриб’юторів та оптових покупців ми пропонуємо крупнолистовий елітний чай в різних форматах: для чашки/паперового стакану (250-300 мл), для заварника (500-600мл), ваговий (75, 100 гр). Колекція чаю Elite portioned tea - 19 смаків (матеріал саше – фільтр-папір), колекція чаю зі світовим ім’ям Flash&Tips - 6 смаків (матеріал саше - нейлон). Надаємо презентаційні матеріали та аксесуари для клієнтів (каталоги, підставки під саше), надаємо мокапи для представлення нашої продукції на вашому сайті. Компанія ТОВ «Палміра Трейд», виробник порційного чаю преміум якості TM «PALMIRA», пропонує взаємовигідне співробітництво по продажу чаю. Наша компанія була заснована в 2011 році і спеціалізується тільки на виготовленні чаю для сегменту HoReCa. Пріоритетом нашої компанії завжди є кінцевий покупець, тож ми гарантуємо 100% якості кожного чайного пакетику. Наш менеджер за запитом надасть оптовий прайс, прайс для дистриб’юторів, відповість на усі ваші запитання.