Подарункові набори

660.00UAH / шт
шт
Чай, який ти полюбиш!
270.00UAH / шт
шт
Чай, який ти полюбиш!
270.00UAH / шт
шт
490.00UAH / шт
шт
140.00UAH / шт
шт
580.00UAH / шт
шт
470.00UAH / шт
шт
645.00UAH / шт
шт
60.00UAH / шт
шт
500.00UAH / шт
шт
Набір 6 смаків чаю + поличка
870.00UAH / шт
шт
Чай, який ти полюбиш!
270.00UAH / шт
шт
555.00UAH / шт
шт

Корпоративні подарунки

Готові подарункові бокси

Набір смачного чаю - це вдалий подарунок на будь-яке свято. Обирай готовий варіант подарункового боксу або створи свій з улюблених смаків чаю TM Palmira. Ідеальне рішення для подарунку. Склад: - Асорті з 18 смаків - Асорті з 6 смаків - Смак вагового Flash&Tips За деталями звертайтесь до нашого менеджера.

Корпоративні подарунки TEA BOX PALMIRA

TM Palmira допоможе створити ідеальний подарунковий чайний презент для ваших працівників ,клієнтів чи партнерів. Креативно підійдемо до розроблення дизайну з урахуванням усіх ваших побажань. Ми зробимо все можливе, щоб ваш подарунок викликав тільки приємні емоції з вашим брендом.

Гарантуємо, що ваші подарункові набори будуть на всі 100% індивідуальні!

Гравіювання на дерев’яних коробках

Загравіруємо дерев’яну коробку під вашу концепцію бренду. Виглядатиме стильно та презентабельно. А наші креативні дизайнери вам в цьому допоможуть. Вартість розраховується в залежності від розміру замовлення та розміру коробки.

Брендування пакетів

Приводом для брендування подарункового пакету може бути будь-яка подія, пов’язана: з відкриттям нового офісу / виробництва проведенням грандіозної виставки або презентації весілля чи корпоратив Наші дизайнери виконають будь-які ваші побажання в дизайні. За деталями ви можете зателефонувати нашим менеджерам, які із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і приймуть замовлення.